Jestliže svoboda slova vůbec něco znamená, potom je to právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet (George Orwell)

Tisková prohlášení

Sdružení Nezávislých Blogerů (SNB) ukončuje činnost a ruší web.

24.11.2019

Xglosy, a předně moje osoba, byly iniciátorem SNB. Jelikož v současné době ze 3 + 1 (Dominikka, Bulva, Azazel - Firer) již publikuji pouze sám, toto neformální sdružení ztratilo smyslu a důvodu další existence. I proto byl web SNB zrušen, protože přestal plnit roli jakéhosi rozcestníku na články různých autorů.

Anděl Azazel
Xglosy

⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙


TISKOVÉ PROHLÁŠENÍ K LIKVIDAČNÍ AKCI NA XCHATU.

26.08.2019

Já, Azazel Anděl plně respektuji právo portálu XChat jako soukromé služby (provozovatel 42ideas s.r.o.) umožnit či neumožnit přístup k jeho službám komukoliv, a to jen na základě vlastního rozhodnutí majitelů či správců portálu. Likvidace mojí osoby, která pouze o XChatu, stejně jako o jiných chatovacích službách referovala, informovala a vyjadřovala své svobodné názory mimo prostory tohoto serveru, jejímž strůjcem byl administrátor Bogeman, vnímám jako svévolnou likvidaci na základě osobní nevraživosti, náboženské nenávisti a dalších záští, a též za projev jeho vlastní malosti.

Chtěl bych zdůraznit, že tato nestoudnost a nehoráznost v podání malého človíčka ve "velké funkci" nikterak nenaruší mojí profesionální snahu přinášet objektivní informace na webu AzaNovin.

Na závěr bych Vás rád seznámil se stanoviskem a postojem společnosti 42ideas s.r.o., v zastoupení jeho největšího spolumajitele Jana Zálešáka, ohledně recidivujících prudičů (typu Happy613 apod.), které mi bylo zasláno. Cituji: "Co se tyce pinqi nebo jak si ted rika, ja dlouhodobe osobne zastavam nazor, ze pokud nekoho blokujeme, tak by to melo byt na zaklade aktualni cinnosti a administratori pokud vim jednaji dle stejneho principu. Pokud by tedy jeji chovani porusujici pravidla pod aktualnim nickem bylo hlasene, misto aby se uzivatele, kterym to neprislusi, snazili to resit po svem, jiste by ten zaslouzeny blok dostala."


Dne: 26.08.2019

Anděl Azazel
X-Magazín A-A

⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙Tiskové prohlášení Xglos ku Obsahovým zásadám služby Blogger

27.04.2019

Oficiální reakce Xglos na příspěvek v komentářích nicku Denisa Martinova v tomto znění:

Denisa Martinova27. dubna 2019 14:29

Předstírání identity a uvádění v omyl: Nepoužívejte službu Blogger ke klamání či matení uživatelů předstíráním identity jiné osoby nebo organizace, kterou nezastupujete, nebo skrýváním svého vlastnictví či primárního účelu. Takové chování zahrnuje také směřování obsahu o politice, sociálních otázkách nebo záležitostech veřejného zájmu na uživatele v jiné zemi než vaší, pokud zemi, ze které pocházíte, či jiné podstatné podrobnosti o sobě záměrně tajíte nebo uvádíte špatně. Nezakazujeme publikování parodie nebo satiry ani používání pseudonymu či přezdívky, ale vyhněte se obsahu, který by čtenáře ohledně vaší skutečné identity pravděpodobně mátl.Je hezké, že jsi nám tu připomněla jeden bod z "Obsahové zásady služby Blogger". Jako vlastník tohoto blogu na to musím zareagovat, neb nějak nechápu, co tím básnířka chtěla říci.

Každopádně musím zcela jasně sdělit, že jediným vlastníkem tohoto blogu jsem Já, tedy Anděl Azazel, což je samozřejmě pseudonym či přezdívka, kterou používám na všech chatovacích službách, mým druhým nickname je Xkozel. Tuto skutečnost všichni vědí. Někteří znají i mé celé civilní jméno, uvedu zde jen křestní, a to Miroslav. A též někteří vědí, že jsem skutečně tou osobou, za kterou se vydávám, tedy že Já jsem opravdu Já. Stejně tak je známo civilní jméno další autorky tohoto blogu s přezdívkou Dominikkaa. Je také zcela průkazně dokázána její pravá identita.

Není mojí povinností, jako vlastníka tohoto blogu zkoumat identity jednotlivých přispěvatelů do komentářů. Služba Blogger umožňuje v nastavení komentářů několik možností, včetně povolení komentářů anonymům. Tuto zmiňovanou možnost jsem již před drahným časem, neb se komentáře zvrhávaly v cosi, co jsem si na svém blogu nepřál, zakázal.

Dále bych rád zmínil, že tento blog spadá do portfolia AzaNovin Xmagazínu Anděla Azazela, tedy projektu, který jsem Já založil v roce 2015. Mezi další akvizice, krom mého osobního blogu, spadají pod Xmagazín A-A dále Diskuzní fórum X-Fórum, AzaŽurnál (jako II. kanál AzaNovin Xmagazínu A-A), Blog AzaNovin a hlavně vlajková loď celého projektu, tedy web AzaNovin.


Anděl Azazel
Vlastník a jediný Administrátor Xglos
AzaNoviny (Xmagazín A-A)
AzaNoviny@gmail.com
AzaNoviny@outlook.com⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙⭙Tiskové prohlášení k blogu Soví glosy (07.07.2018)


Xglosy vnímají tento blog, který založil člověk uživající drogy a návykové látky, člověk který po dobu 5 let na chatovacím serveru Pavla Francírka s názvem Chat.cz nepředtržitě prudil, a to mnoha různými způsoby, nadával a urážel uživatele, byl neskonale vulgární a bylo i zaznamenáno několik případů, kdy uživatelům na tomto serveru vyhrožoval, a to takovým způsobem, že dotyční mohli mít důvodné obavy, pak tedy tento blog Xglosy vnímají jako naprostou absurditu a nehoráznou drzost recidivujícího gaunera a prudiče.

Navíc tvorba Sovích glos je jedna velká nekonečná lež, lež která si zbudovala trůn na místě pravdy, je zde vydávána černá za bílou, prudičové za slušné uživatele. Xglosy se nebudou vyjadřovat k jednotlivostem, ani v tomto Tiskovém prohlášení a ani nikdy později, neb například příspěvek jedné z největších prudiček Xchatu všech dob Happy613 je takovou snůškou lží a nesmyslů, že pravdivými tam snad nejsou ani čárka s tečkou.

Ke všemu se autor Sova neštítí podvodně manipulovat se skrýny staršího data, které implantuje na jím smyšlenou novější událost. Tuto podvodnou nestoudnost, která autora Sovích glos naprosto zřetelně a jasně devalvuje, diskriminuje a vylučuje z řad slušných a solidních blogerů, najdete popsanou v Časové ose (odkaz pod tímto Tiskovým prohlášením).

Toto je první a zároveň poslední vyjádření k ablosutní absurdnosti s názvem Soví glosy. Do budoucna se nehodláme touto špinavou, prolhanou a podvodnou břečkou zabývat, budeme ji sledovat čistě z informativních důvodů, stejně jako jiné záležitosti na síti.


Xglosy
Důkaz o našroubování staršího skrýnu na navější situaci rádoby blogerem Sovou (Časová osa).

Mohlo by Vás zajímat

Jak jsem zvládnul Digitální Garáž od Googlu.

Kde zakotví lidé z Lidé.cz?

Návrat legendy - Český slavík 21

Nový web AzaNovin a diskuzní fórum X-Fórum spojuje 11. květen.

Chat.cz bez Stálých místností. XChat v červených číslech.

Bloger roku iDnes - Finálové hlasování

Klub blogerů - Společenstvo, jehož součástí je nově Archa X i Xglosy.

A jde se do finále - Křišťálová lupa 2021

Markéta Šichtařová absolutní vítězkou ankety Bloger roku iDnes.

Kam se přesunou diskutníci z Diskutníků?