Jestliže svoboda slova vůbec něco znamená, potom je to právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet (George Orwell)

Rychloglosa 2: Nová hra prudíčů, filtruj a kopej anony v HX

Poslední aktualizace: 18.01.  22:00

Nick alterego, což je pravděpodobně i dle vyhodnocení jiných Amstré, přišla dát do místnosti HX filtr na anony. Zvláštní na tom je též, že má kolegyně pod svým záložním nickem Achillea jako DS zkoušela dát filtr (oranžová karma) a nezdařilo se, zatímco alterego (žlutá karma) zřejmě filtry jako DS dávat může. Ale divit se tomu asi netřeba, jsme holt na Franciho chatu, kde všechno funguje zvláštně a jak si chce.


Zdroj: Seznam místností na Chat.cz


Poté ještě nick alterego stačil anona Lucifer. klasicky vyhodit, než posléze, po vstupu nicku Lucifer. do místnosti, opět místnost zafiltrovat.


Zdroj: Místnost HX na Chat.cz

Zdroj: Seznam místností na Chat.cz

Ano, a opět, překvapuje toto někoho na chatu náčelníka JiHa? A co s tím náčelník bude dělat? Odpovědět si můžeme sami. Jako vždycky, nic. A nebo že by pro jednou překvapil? Uvidíme

A závěr dnešní bleskoglosy? Létají kolem nás různá hesla, např. "Moderní je nekouřit", nu, Já jako kuřák bych s tím i souhlasil, není to špatné heslo. Další dobré heslo by mohlo být "Moderní je neprudit" ale na Chat.cz, jak už jsme si zvykli mají jiné "Moderní" přístupy, takže zřejmě obdobné motto v podání Franci-JiHo-Freyovském by znělo: "Moderní je nechat prudiče prudit, ignorovat je nebo si zajít na procházku, i teď v zimě je venku skoro jaro" anebo "Moderní je s prudiči koexistovat a sžít se s nimi".

Anděl AzazelAktualizace 11.01.2018  15:45

A máme tu další pokračování prudičské hry "Filtruj HX když je tam anon Lucifer.". Tentokráte v podání nicku Enfantterrible v čase 15:02:29. A je to i ukázkou smazávání rozdílů mezi tzv. slušnými uživateli, jak se tváří tento nick, a prudiči.

Zdroj: Seznam místností na Chat.cz

Toto jsou zcela jasné prudičské praktiky, navíc šlo o přerušení komunikace ještě s jedním anonymním nickem. Účelem této akce bylo jen a pouze vyhození dvou anonů z místnosti. Ukazuje to také obecně na fakt, co za lidi na Chat.cz zůstává a co jsou zač lidé z Fajn Pokecu, ze kterého byly útoky na HX ve všech případech vedeny.

A úplně nejaktuálněji, ve chvíli, kdy toto píši, se situace s zafiltrováním místnosti opakuje.


Aktualizace 12.01.2018 (14:45)

A další pokračování prudičské hry, opět nick Enfantterrible. Čas 14:10:40 a zavedení filtru na anony, tudíž zneužití funkce DS. Nick Lucifer. požádal SS která byla on-line Existenci o nápravu stavu, a ta během chvíle sjednala v místnosti pořádek.

Zdroj: Místnost Hrabě X na Chat.cz


Aktualizace 13.01.2018 (23:45)

Prudičská hra nebere konce. Ve 22:47 vstoupil nick Lucifer. do místnosti ve které se nacházela SS Monika a nick Enfantterrible. Byl jsem v té době ve spojení s Monikou jinde a proto jsem nakoukl a vstoupil i na Chat.cz do Hraběte. Nick Enfantterrible si počkal, až Monika vypadne z místnosti (možná by toto měl Franci vylepšit, neboť jinde tak rychle lidé s mobilním připojením nevylétávají z místnosti), tudíž zatímco jsme byli jinde normálně soustavně ve spojení, zde tento výtečník využil vypadnutí SS a okamžitě místnost filtroval pro anony. Monika brzy učinila nápravu a nick zneužívající funkci DS vykopla a místnost odfiltrovala.

Zdroj: Seznam místností na Chat.cz

Zdroj: Místnost Hrabě  na Chat.cz

Klást si otázku, jestli by si JiH jako RA neměl udělat na chatu konečně pořádek by bylo marností, neb o pořádek a slušné uživatele se na tomto chatu jedná až v poslední řadě.Aktualizace 14.01.2018 (20:45)

Už se z toho pomalu začíná stávat "neverending story". V čase cca 20:05 opět vstoupil do místnosti nick Enfantterrible aby zafiltrováním místnosti vyhodil anony. Pořádek posléze přišla udělat SS Moňa Flo a nick zneužívající funkci DS okamžitě kickovala.

Zdroj: Seznam místností na Chat.cz

Zdroj: Místnost Hrabě X na Chat.cz

Vypadá to, že tato glosa bude hodně dlouhá. Holt jaký náčelník, takový chat.
Aktualizace 15.01.2018 (13:00)

Nu, a můžeme se podívat na smýšlení nicku Enfantterrible a jeho oznámení, že bude v prudičských akcích pokračovat.

Zdroj: Místnost Hrabě X na Chat.cz


Možná by si chlapci a děvčata měli sami tohoto hošíka uklidnit, neboť jeho činy jsou kontraproduktivní a vrhající to nejhorší světlo na chat.cz. Nebo snad s jeho chováním tiše souhlasí? No vlastně kdo by se divil.. že.. ovšemže.Aktualizace 15.01.2018 (20:00)

Do prudičské hry se zapojují další a další, nejnověji známá firma Lesklý Žalud, který přišel vykopnout nick Lucifer., jeho komentář si přečtěte sami na skrýnu, to nebudu ani citovat.


Zdroj: Úvodní strana Chat.cz a Místnost Hrabě X na Chat.cz

A hned vzápětí si můžete povšimnout toho, jak to v podstatě dennodenně na chat.cz vypadá, nicku tří teček, no také si to prohlédněte sami bez mého komentáře, kterého není třeba. Jen snad poznámka, že obrázek o žumpě zveřejněný na SuperBulváru se jen potvrzuje.Akrualizace 17.01.2018 (20.30)

Podívejme se ještě na nick Enfantterrible, ptal jsem se, zda li se pod tímto nickem nenachází známý prudič všech chatů Jeff (momentálně používající hlavně nick vildass), nikdo se toto nedomníval. Tudíž má domněnka, že jde o neinformovaného naivu, a vzhledem k okolnostem evidentně naprostého zoufalce, se zřejmě potvrzuje. Ukážeme si to na příkladu.


Zdroj: Místnost Klid a pohoda na Chat.cz

Je opravdu neuvěřitelné, kdo mojí osobě vyhrožoval. Tedy někdo, kdo je tak zoufalý, že mu k uspokojení postačí nějaká písmenka a vlastní fantazie, bez ohledů na to s kým se vlastně baví. Všichni znalí ví, že pinQi je happy613 z Xchatu, ví, že je to 50+ stará vyschlá větev, ví, že je to největší prudička Xchatu všech dob a špína všech špín, což mnohaletým působením na Xchatu objektivně prokázala a záblesky svého špindírství již odhalila i na Chat.cz. Věřit, že jde o vášnivku, jakousi snad sexy blondýnu, věkovitě dvacetiletou, může opravdu jen neinformovaný blb či naprostý zoufalec. Každému zdravě uvažujícímu člověku musí býti k ukroucení hlavy plky různých Retardovaných, Darkpowerových atd. o vlastních pozorováních a úsudcích na tomto základě. Nic proti zmíněnému obecně, ovšem v některých případech, jako je tento, osobní virtuální zkušenost hraje naprosto zanedbatelnou roli, neb ku relevantnímu úsudku jsou tu nadřazena jasná fakta. A ta fakta existují a s fakty se nedá nic moc podnikat, fakta jen lze přijmout. A následně zahrnout do svých osobních soudů, pokud tak člověk neučiní, je nezdravou bytostí s nezdravým a pokřiveným uvažováním. Mimochodem, např. v Meditaci na Xchatu si happy613 hrála na prodavačku z Lidlu, na Chat.cz si hraje na sexy blondýnu a těch ohavných "happyshow" je mnoho a jsou zdokumentované a lidmi, kteří přišli za mnoho a mnoho let s touto osobou do styku i potvrditelné. Pak je celkem logické, že ubožákům, nýmandům a zoufalcům typu Enfantterrible jsou někteří, jako Já Azazel, nepohodlní, neboť jim berou jejich fantazijní svět vyvěrající z jejich zoufaloidnosti.Aktualizace 18.01.2018 (06:20)

Prudičská hra stále nekončí a přidávají se další a další.


Zdroj: Seznam místností na Chat.cz a Místnost Hrabě X na Chat.cz

V čase 05:38 vstupuje do místnosti Hrabě X Lucifer., v místnosti již hlídkoval Enfantterrible (s opětovně pořízenou karmou), který ovšem záhy pro neaktivitu vypadl. Krátce před 6. hodinou do místnosti vstupuje ovšem Aiwin aby místnost filtroval a nick Lucifer. tak byl vyhozen. Jakých si klást otázek? Tady už jen asi jedna jediná. Kdo bude další, kdo se do prudičské hry zapojí?

V čase 06:36 se vše v podání Aiwina opakujeAktualizace 18.01.2018 (22:00)

Prudičské akce neberou konce. Před půl desátou večerní vstupují do HX dva prudičové Aleš a Angar.

Zdroj: Úvodní strana a místnost Hrabě X na Chat.czJeden z nich vykopává nick Lucifer. a dle důvodu a toho, že první vstoupil z této dvojice do místnosti, se dá tipovat, že oním výtečníkem byl Angar. Což ale ani není podstatné. Podstatné je to, že na chatu náčelníka JiHa si opravdu všichni, a nejen prudiči, dělají co chtějí. Asi je to moderní. Hanba!

Komentáře

 1. http://superbulvar.blogspot.com/2018/01/ne-chat.html

  Mirku, házím ti sem jeden nový článek, ať tvoji čtenářové mají taky něco trochu jiného, ta rozmanitost, viď :D Hele s těma hnusnýma komentářema co tam pořád visej, bych se být tebou obrátil na Francírka, normálně ho požádat, jestli by to neodstranil. Na soud to asi není, přeci jen rasismus je v kurzu, tímhle se asi nikdo nebude zabývat, resp. úspěšnost nějakého dovolání není vysoká. Užvej důchodu, starý brachu :) (to starý si neber moc osobně :P)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vidím to stejně, možná zkusím. Neberu, vždyť mě znáš, dělám si už i ze sebe dědkovskou legraci.

   Vymazat
  2. A k té žumpě, dostal se mi k rukám jeden skrýn z Fajn pokecu http://jyxo.info/uploads/83/834b5ecd20866b9278203ab63c0f4395fa5ff88d.png Lítal tam nějaký spam odkazující na několik dalších chatů, Žaludova reakce je tak velmi nepřekvapující a dokonale výstižná, na všech jiných chatech ho netolerují, jako mnohé jiné lidi, a tak se tento svrab usazuje na Chat.cz, všude jinde tyhle paskvily likvidují ale na Chat.cz mají pré. A podškrtnul jsem tam ještě výrok Upírky, to sice netuším k čemu se to vztahuje, tak budu jen dedukovat, že je možné, že si tam Ježkovci s Pantherem dosadili toho Vaška jako SS aniž by o tom rozhodovala zakladatelka místnosti. Toto Já obecně nemám rád, neb na všech, hlavně menších chatech, má zakladatel tak nějak nepsaně i psaně výsadní postavení. Ale i o tom již byla jedna z glos.

   Vymazat
 2. Zabanovanej prudič si stěžuje, že ho někdo kope z místnosti, úsměvné. Chováš se mimochodem jako Jakub, když mu zabanovali nicky, tak chodil pod anonymama. Ale je pravda, že jste oba stejní ksindlové.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na nesmyslné stupidní bludné výkřiky do tmy, nesmyslně stupidně a bludně míchající banány s třešněmi, které navíc nepřímo podporují prudičské chování nemá smyslu reagovat jinak, než je jen a pouze takto označit. Jinde by byl takový příspěvek smazán, jen proto, že se nehodí někomu do krámu, zde panuje svoboda slova a projevu. Moji čtenáři si to vyhodnotí sami a jistě sami oddělí zrno od plev.

   Vymazat
 3. Azazeli, sám jsi odporný prudič! Spamuješ ty tvoje nesmyslné výplody v ostatních místnostech pod anonymním uživatelem a když se místnost zamkne, obtěžuješ uživatele v místnosti šeptem! Dokud se budeš chovat jako hovado, bude k tobě jako k hovadu přistupováno! Uvědom si konečně, že jsi sám strůjcem svého "štěstí"! Protože jsi idiot, a obávám se, že to nepochopíš, vysvětlím ti to jako pro idioty: MŮŽEŠ SI ZA TO SÁM!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. UPOZORNĚNÍ PRO KOMENTUJÍCÍ: Snahou Xglos je udržet co nejvyšší možnou názorovou svobodu diskutujících, o čemž se, věřím, všichni do této doby přesvědčili. Příspěvky, které ovšem budou vykazovat jasné známky napadání, urážek, budou plné invektiv a dokonce výhrůžek, takovéto příspěvky již odporují "kodexu Xglos" a budou pro příště mazány. Nezatahujte sem, prosím, způsoby a diskuzní "úroveň" interntového serveru chat.cz, jaká byla například k vidění na známé diskuzi Přátelé Temnoty (Pro Chocholouška) nebo jako jsou na mnoha místech dodnes nesmazané urážlivé a šikanoidní příspěvky. Děkuji všem za pochopení.

   Vymazat
  2. 1) Jak je uvedeno v Upozornění, názorová svoboda ano, napadání, urážky a výhrůžky ne. Tedy i kdyby v příspěvku zazněla seběvětší kravina, například že Země je placatá nebo že Azazel něco někde spamuje, pak sebenesmyslnější obsah není a nikdy nebude důvodem k odstranění takového příspěvku, mnohačetné nadávání do "hovad a idiotů" a výhrůžky, ať už budou směřovány takovéto příspěvky na kohokoliv, zde trpět nebudu. Toto jsou slušné Xglosy.

   2) Nějak jsem nepochopil, kde bere anonymní diskutér, který si za svými slovy nedokáže ani stát a neumí se podepsat, kde tedy bere tu drzost nasazovat takovýto tón, stavět se do role nějakého snad arbitra (zvláště když se dá velmi silně předpokládat, že tento člověk má pramálo informací o mnoha skutečnostech), a hlavně kde bere tolik drzosti tu někomu vyhrožovat. To je opravdu velmi nestoudný příspěvek.

   3) Tématicky ke glose. A vrátím se opět ke článku Jana Bulvy, ve kterém psal o lynčování a o přesahu lynčování přes místnost na celý chat. Ano, možná lidem z Pokecu přijde lynčování v pořádku a jsou na toto zvyklí, lynčovat v místnosti nepohodlné osoby. A pak jim zřejmě přijde v pořádku lynčovat kohokoliv na chatu a vměšovat se do jiných místností. Toto vše je totiž i útokem proti celé místnosti Hrabě X a jen to dokazuje již mnou psané v některých glosách, že pravým cílem všeho je nastolení totálního FreyaLandu a likvidace všeho a všech, kteří do tohoto nezapadají. Tudíž pokud jsem psal o nebaravném chatu, pak si zřejmě budeme muset osvojit novou jedinou barvu chatu Chat.cz, ta barva by mohla nést název freylandová.

   Vymazat
  3. A KDO NEBUDE MÍT TRIČKO BARVY FREYLANDOVÝ TOHO ZASTŘELÍME :D :D :D NE NEJDŘÍV ZLYNČUJEME A PAK ZASTŘELÍME. A NAKONEC SEŽEREME :D :D :D

   Vymazat
  4. Cenzura v tom nejhorším slova smyslu zde opravdu nehrozí. Dokonce vám dám nahlédnout příspěvků poslední doby, které systém bloggeru vyhodnotil jako spam a za mě nebyl důvod je jako nespamové vyndavat, neb tyto bláboly neskončily ve spamu jen tak náhodou, že. Každopádně pokud by se někdo chtěl pokochat tímto žvatláním, nabízím tuto možnost prostřednictvím odkazu na externí umístění http://jyxo.info/uploads/A5/a517e35430d312ccc1bc8c7b97b409d577a11764.png
   A když jsem byl u spamu, tak můžeme vše spojit a podívat se na to, co za nick se v poslední době objevuje na chat.cz a oč tomu nicku kráčí, tedy o možnost čmárání na diskuze. A podoba toho nicku, nu, to hovoří o úrovni samo o sobě, že.. ovšemže http://jyxo.info/uploads/1D/1db62e62d06ecbe00092e8154e58d2e3d4dfab22.png

   A ještě bych požádal komentující o nenadměrné používání CapsLocku. Děkuji

   Vymazat
  5. To nebyla urážka... https://cs.wikipedia.org/wiki/Idiot

   Vymazat
  6. Ja jsem tady ale nektere z tech "spamu" videla a zmizely teprve posleze :P Takze bych rekla, ze jako spam jsi je oznacil ty, chudaku. A ted se marne snazis kohokoli presvedcit, ze to tady necenzurujes. Jediny, koho necenzurujes, jsi bohuzel ty sam. Coz je duvod, proc ma tva lamparna nizsi uroven nez chat.cz, kdyby na nem byl jen kuba, firer a angar.

   Vymazat
  7. A Já jsem u nás v Krušných horách viděl Yettiho. To je podobně relevantní sdělení s podobnou hodnotou, že.. ovšemže. Já se snažím pravidelně kontrolovat komentáře a průběžně reagovat, ta kontrola je tzv. zvenčí, tedy vidím to co vy, jen tu mám navíc možnost "Vymazat". Přímo v administraci kontruluji komentáře jen jednou za čas nebo tam vstoupím ve chvíli mohutného spamu, jak už se několikrát stalo, abych mohl mazat tento spam hromadně. Tudíž pokud tu někdo cokoliv tvrdí, neb to doloží nějakým důkazem, protože jinak je to opravdu stejné jako s tím Yettim. Takovéhle příspěvky jsou na diskuzní úrovni Mateřídoušky a chápu, že jsou snad dostačující pro chatovací server Chat.cz. Kdyby.. ehm.. kdyby se tam tedy vůbec nějaké diskuze v současné době odehrávaly, neboť je tam tak dotazovna Freyi ohledně karmy (shromaždování karmy a udržení 1. místa v žebříčku je celoživotním cílem a náplní života této uživatelky) a o karmě bude i již dlouho avizovaná glosa, kde se i o tomto rozepíši více. Takže mne, prosím, neokrádejte o čas těmito mateřskoškolními výkřiky do tmy a buďte vděční za to, že se máte vůbec kde vyjádřit, a to svobodně a bez cenzury.

   Vymazat
  8. Že máš navíc jen možnost "Vymazat"?

   Ty máš především na rozdíl od nás vymazanou hlavu. Buď úmyslně lžeš, nebo jsi blbý. A jestli úmyslně lžeš, jsi ještě blbější, protože možnost, že má přístup do administrace blogu na blogspot.com ještě někdo jiný a tak může tvé komické lži vyvrátit, by napadla i nižší primáty.

   Tak tedy, takto to vypadá v administraci blogspotu:

   https://imgur.com/a/QQR3D

   Tolik tvá nemožnost označit komenty jako spam, všiváčku. Pokud jsi lhal o tomhle, pravděpodobně jsi lhal i ohledně toho, že komenty nikdy, ale nikdy, ale nikdy nemažeš! Naopak věřím, že jsi v Krušných horách opravdu viděl yettiho - když jsi uviděl vlastní odraz v louži, z které jsi chlastal, nižší než nižší primáte - nebo když jsi zase jednou halucinoval.

   Právě jsi byl zničen.

   Vymazat
  9. Nějak nechápu co je tu rozporováno. Na skrýnu který jsem sám posílal jsou vidět tři možnosti v administaci, jak lze označit nevhodný příspěvek, zjednodušeně odstranit ho úplně, odstranit jen obsah z příspěvku a spam (koneckonců už jednou jsem to tu před časem zmiňoval). A spamové filtry pracují tak, že pokud bylo něco označeno jako spam, tak si to do budoucna pamatují a příspěvky či zprávy v mailu ze stejných adres ať už jakýchkoliv padají do spamu. Tudíž pokud příspěvky byly ve spamu, tak na základě něčeho z minulosti. To je jednoduché a prosté. Je jen škoda, že jedna věc je nezničitelná a to hloupost, tudíž diskutérka je tím pádem věčná. Doporučoval bych pozorněji číst a hlavně snažit se pochopit obsah. Pak by dotyčná nemusela psát něco, co už napsáno bylo a vyvracet něco co nikdo nerozporuje a není k vyvracení. Tudíž co tu diskutérka předvedla za nepochopitelně stupidní příspěvek, to je opravdu úsměvné. Ale je to zase a jen opět v intencích úrovně chatovacího serveru Chat.cz.

   Vymazat
  10. Samozřejmě že to nechápeš. Zkraťme to:

   Pokud jsi cokoli označil jako spam, komenty odstraňuješ a diskuzi cenzuruješ.

   Kromě toho, že to nevědomky přiznáváš (jak příznačné pro idioty), navíc halucinovaně blábolíš. "Pokud bylo něco označeno jako spam, tak si to do budoucna pamatují a příspěvky či zprávy v mailu ze stejných adres ať už jakýchkoliv padají do spamu."

   Ze stejných adres ať už jakýchkoli? Hochu, ty máš v hlavě totálně nasráno. A jestli tě na chat.cz zabanovali, zabránili, aby jim tam pobíhal nižší primát, který se bohužel za čtyřicet let života díky usilovné snaze své jen o něco méně opožděné vychovatelky naučil mačkat "PrtSc" a "Ctrl+C".

   Vymazat
  11. Aniž bych nějak kometoval komentáře pod článkem, odlehčím to a upozorním na to, že ochranou známku na 666 666 666 666 aktualizací daného celku má Microsoft a pomalu by se mohl začít soudit, jak to, že někdo bez jejich vědomí se přibližuje počty aktualizací jistému nechtěnému produktu od Microsoftu, který každý musí mít (neslovíčkařme s Linuxem), ale nikdo ho nechce a k ničemu ho v podstatě nepotřebuje. A jelikož i Microsoft jde "kupředu moderně dozadu" , zavzpomínal bych na poslední Windows k něčemu a to win 7 a pro příště bych nainstaloval na článek rovnou jeden service pack zahrnující do té doby obsahujících 666 666 666 aktualizací a po jejím zdvojnásobení pak případně service pack 2. Postup zde je jako na tupých 8-10 win a podle toho to i vypadá.

   LichKingAnathema

   P.S. k poslednímu příspěvku anonyma viz. jeho citace ... Hochu, ty máš v hlavě totálně nasráno. A jestli tě na chat.cz zabanovali, zabránili, aby jim tam pobíhal nižší primát, který se bohužel za čtyřicet let života díky usilovné snaze.... Kromě toho, že to nevědomky přiznáváš (jak příznačné pro idioty), navíc halucinovaně blábolíš...... atd...je vidět, že banování pobíhajících nižších primátů na chat.cz je naprosto nedostačující, neb tam stále uživatelé takto pojmenovaní běhají, resp. jenom oni. Moderní je ponechat přesně tam, kde nyní jsou. END!

   Vymazat
  12. Takže naposledy pro extremně nechápavé, neboť vše již bylo podrobně napsáno. Pokud se tu vyskytl spam v komentářích pod mnoha glosami, pak jako spam byl označen. A dá se s velkou dávkou pravděpodobnosti předpokládat, že mnou zveřejněné příspěvky, které zachytil spamový filtr pocházejí ze stejného zdroje jako předešlý mnohačetný spam. Tedy úplně polopaticky, ten který tu házel jeden a ten samý spamový příspěvek pod mnoho glos bude pravděpodobně týž člověk, který psal ony zveřejněné příspěvky ze sekce spam. A již po několikáté opakuji, že názorová svoboda je zde absolutní a garantovaná. Ovšem komentáře, které budu obsahovat přílišné osobní napadání, urážky, vulgární výrazy, citlivá osobní data, porušování zákonů ČR atd. (kodex Xglos), pak takovéto komentáře, stejně jako na všech slušných webech, budou mazány. Tedy opakuji, názorová svoboda ANO, komentáře v nesouladu s kodexem Xglos NE! Žádný slušný web si nenechá zaplevelovat diskuze sajrajtem a Xglosy jsou slušným webem, stejně jako celé AzaNoviny, pod které spadají.

   Xglosátor Xkozel Anděl Azazel - Zakladatel projektu AzaNoviny - Xmagazín A-A; Administrátor diskuzního fóra X-FÓRUM; Zakladatel místností Hrabě X na Chat. cz a Chatujme.cz; Chatová legenda a chatový důchodce.

   Vymazat
  13. http://bit.ly/2rmim5t Ano, myslím že všichni slušní uživatelé mnoha chatů ocenili MODERNÍ produkt firmy Toplist, který spolehlivě odsává splašky ze slušných chatů a uchovává je ve svém zařízení pod dohledem kovaného odborníka přes septiky RA JiH.

   Vymazat
  14. 666 aktualizací této glosy bylo nutných ku ukázání dějů v čase. Malá odbočka, nejen tato glosa je aktualizována, např. je v jedné z glos víceméně pravidelně sledována a uvěřejňována návštěvnost místností, tedy těch, které se pohybují pod či kolem hranice 1d/14dnů, tudíž můžeme sledovat, jak již dlouho se pod touto hranicí např. pohybuje místnost Night Room, a to vše opět investigativně se vztahující k megarychlému odstálení místnosti Přátelé Temnoty. Ale aby glosa nebyla "nekonečnou", pak pár dalších věcí zveřejním zde v komentářích. Případné další záležitosti bych přesunul do nějakého dalšího pokračování, do kterého se mi ovšem moc nechce, neboť bych se rád věnoval už i jiným věcem, např. dlouho zmiňované Karmě ale halavně glosování věcí i na jiných chatech, jak už jsem též avizoval.

   Tedy zde v komentářích si ještě ukážeme k této glose pár skrýnů, nejnovější aktualizaci ohledně nejen nicku Enfantterrible najdete v samotné glose. Zde si ukážeme dennodenní sajrajt chatu Chat.cz, neb kdykoliv vstoupím na tento portál, děje se stále to samé, a již jsem to několikráte zmiňoval, na žádném chatu to není vždy růžové, ovšem tak permanentně a v takovém množstí a stále dokola, se některé věci odehrávají opravdu jen na chatu Chat.cz. Zde malá ukázka toho, co může člověk očekávat při každém vstupu:
   http://jyxo.info/uploads/07/073b0f79c79b044b99ed779dce494418c61afc2d.png
   http://jyxo.info/uploads/CA/ca19b54637714453f7474ede415287c9082b2e8a.png
   http://jyxo.info/uploads/D4/d4f971c579772bcf96a232030ade1016d807fac1.png


   A přidám ještě jeden skrýn, na kterém Panther označuje spamerem určitých věcí Anála, tedy Anathemu. Kdo mu tuto věc vnuknul je zřejmé, byla to jeho přítelkyně Míša Faleš_error. Přiznám se, že netuším, kdo provádí onen spam, v Hraběi jsem zaznamenal hlášku např. Kingoše, tedy JiHova práskače (konečně si našel svojí witchjanu), který obviňoval z tohoto spamu Firera. A dalším podezřelým jsem i Já sám. http://jyxo.info/uploads/12/1210391a9b6d6dcc88abe019590bceb8d36342ac.png

   Vymazat

Okomentovat

Děkujeme za komentář :)
XGLOSY

Mohlo by Vás zajímat

Legendární bezplatný webhosting Sweb.cz v listopadu Seznam ukončí

Co měsíc dal - Duben 2024

Anketa Podcast roku 2024 - Odhlasováno

Notesoo - Spadla klec. Definitivní konec české sociální sítě

Katolík Bogeman řádí na XChatu

Lesk a bída Líbímseti. (Verze XG)

Letní nadhledová glosa: V SEO skóre daly Xglosy chatům na frak.

Jak jsem zvládnul Digitální Garáž od Googlu.

Kde zakotví lidé z Lidé.cz?

Čtyři roky na Twitteru