Jestliže svoboda slova vůbec něco znamená, potom je to právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet (George Orwell)

České chaty v kopru nebo ve stagnaci. Zlepšení pouze u Chatujme

 

Chaty chatování povídání

 

Po půl roce přinesl II. kanál AzaNovin AzaŽurnál opět pravidelnou dávku statistických dat o návštěvnosti českých chatovacíh portálů. A nebudeme si nic nalhávat, ty jsou již naprosto v kopru, nanejvýše stagnují, a jediným úspěšným chatem v posledním období je Chatujme. Tento portál provozovatele Lukáše Ryšánka však těží hlavně ze svých diskuzí, na které se přesunuli lidé z doslouživších portálů Diskutníci.cz a Lidé.cz.


Na nejnovější statistiky chatovacích serverů se můžete podívat na AzaŽurnálu v článku nazvaném Stagnace a pády. Statistika Podzim 2021 s podtitulem "Česká chatová scéna XIII.". K tomuto průzkumu se vyjádřily, a přidaly vlstní hodnocení, také domovské AzaNoviny, a to v článku Klasické chaty, Chatujme v plusu, Líbímseti a SuperPokec na odpis - Statistiky AzaŽurnálu


České chaty v kopru

České chaty jsou už opravdu a totálně v kopru. GymChat (jako starému xchaťákovi mi prostě jméno starého dobrého XChatu nejde přes pysky) vlastně po celou dobu, co ho odkoupil Gym a jeho parta, která si oficiálně říká 42ideas s.r.o., vlastně nedělá nic jiného, než že padá a klesá. Velkohubé žvásty Jana Zálešáka alias GymJWM a jeho kolegů Ondřeje Tesárka alias Bratříček a Petra Flégla, kdy hulákali cosi o vyrvání XChatu z rukou korporátu, o nápravě zanedbaného vývoje, o novém vzhledu, o lepším XChatu, o touze přilákat nové uživatele, o mnohém dalším, byly jen a opravdu výkřiky do tmy a v jistém slova smyslu to byly bohapusté lži. Byly to tak maximálně velké oči a přání otce myšlenky, což se ovšem neslučovalo s jejich neschopností a špatnými přístupy.

Jak už jsem psal, jediný portál, který si může připsat (a připsal) kladné body je Chatujme. Moje predikce, že po návalu uživatelů z ukončených portálů Diskutníci a Lidéčka dojde k opětovnému poklesu a návratu ku starým nízkým číslům, tak tato má predikce vychází zatím jen na 50 procent. Samozřejmě se to projevilo na chatu, kde došlo k poklesu, ovšem celková čísla návštěvnosti portálu jsou vyšší. Mohou za to Diskuze, a jak se zdá, usídlili se tam takové typy uživatelů, pro něž jsou právě takovéto diskuze "jejich život". A jelikož jim to zrovna na Chatujme vyhovuje, a nikde jinde už nic podobného vlastně ani moc není, tudíž nemají ani kam migrovat. Takže předpokládám, že jejich počty se ustálí, a budou to právě oni, kdo bude tvořit tvrdé jádro a tvrdou uživatelskou základnu Chatujme.

K diskuzím Chatujme je ještě ovšem třeba říci, že se na nich pohybují z poloviny pánbíčkáři a pak důchodci hádající se o to, zda li za komunismu bylo či nebylo lépe. I na chatu se jedná spíše o důchodce (věkem anebo myslí), což koneckonců nedávno zde na Xglosách v komentářích sděloval uživatel Zwíře, a Já jsem s jeho hodnocením, nejen Chatujme, v některých ohledech i souhlasil. Prosím vás, toto co jsem napsal o důchodcích na Chatujme, to vůbec není žádná kritika, to je pouhé konstatování. Naopak je fajn a v pořádku, že si určitý segment společnosti našel vhodný portál pro své vyžití. Mě to neoslovuje, ale to není důležité, tudíž to vnímám pozitivně. Jen nevím, jestli tvůrce a dnes jediný provozovatel Chatujme měl úplně takovéto představy o uživatelské základně. Ale třeba je to chlapec skromný, Já bych si každopádně stanovoval krapet vyšší cíle. Ale jak už jsem říkal, o mně tu vůbec nejde.

Chat.cz Pavla Francírka je poslední dobou tak nějak na svém a po tom, co byl tento chat v minulosti v naprosto dezolátním stavu, tak musím uznat, že je pro mne příjemným překvapením. Každopádně v pohledu na uživatelskou základnu to bude v mém subjektivním vidění podobné jako u Chatujme. Sic je na Chat.cz naprosto jiná skladba návštěvníků, tak ani tyto typy lidí mi nic neříkají. A platí předešlé, pozitivní je u Chat.cz ta skutečnost, že si určití lidé podobných zájmů, myšlení, naturelu etc. našli vhodné místno k virtuálnímu bytí. Nu, pro mě zase nic, ale i zde platí, o mně tu nejde. Navíc Já jsem už drahná léta v chatovém důchodu, že.. ovšemže.


Chat - Slušné místnosti


AzaŽurnál: Statistika Podzim 2021 – Segment CHAT neero
AzaŽurnál: Statistika Podzim 2021 – Segment CHAT neeroJak vidíme z jedné z tabulek ze statistik AzaŽurnálu, tak tady už ta naprostá dominance GymChatu zas tak patrná není. A to je právě ona bída GymChatu, kdy se už jedná jen o SEXChat, kdy tento chat navštěvují převážně jen sexsouši a běžných pokecových uživatelů tu není zas o tolik více, než jinde (a to nezapomínejme na to, že SS v jedné "slušné roomce", která je dokonce největší "slušnou" místností, je "rozesílač penisů" Vapett. Takže obrázek a závěry si můžete udělat sami.

Libko a SuperPokec jsou již naprostý mega giga propadák a mega giga katastrofa. Když vezmeme v úvahu ještě ten fakt, že významnou část návštěvnosti na Libku ve "slušných" roomkách tvoří Víťova imaginární rodinka, tedy Víťa rozesetý se svými multinicky po několika místnostech, a na SuperPokecu je 24/7/365 nabotovaný provozovatel Grantik se svojí manželkou, tak ty počty lidí na obou chatech jsou už absolutní mega giga prů.. průšvih.


A jaký bude závěr dnešní glosy?

Myslím, že jsem toho už naplkal dost. Tak se v závěru vrátím na začátek. A to přímu k nadpisu. České chaty v kopru nebo ve stagnaci. Zlepšení pouze u Chatujme.


Anděl Azazel
Obrázky: Pixabay; AzaŽurnál

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦
 
Kryptoměny: Americký regulátor nastavil povolení „future ETF“, Bitcoin atakuje rekordní hodnoty - AzaNoviny
Facebook – Změna názvu služby kvůli nové image - AzaNoviny
Čína úspěšně testovala hypersonickou střelu schopnou nést jadernou hlavici - AzaNoviny


AzaŽurnál.eu

Statistiky internetu Září 2021 – StatCounter - AzaŽurnál
Czechia – Hostingové služby od ZONER Software - AzaŽurnál
TELE3 – Webhosting na míru s dobrou reputací - AzaŽurnálVajíčková pomazánka (Vajíčková pěna) - Recepty a vaření
Vajíčková pomazánka (Vajíčková pěna)

Komentáře

 1. Tak hlavně aby si Lury nenajal na správu fór Gigga pac jinak by mu tam ta návštěvnost na fórech rapidně klesla: DDD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. @ Šavlozubý křeček

   Ale tak nedělejme zase z "draka" Gigga takového démona :D Ono hlavně na GymChatu jsou ta Fóra už naprosto o ničem a k ničemu. Jak jsem tu již před časem psal, téměř kompletně pro naprostou zbytečnost bych je zrušil. Ponechal bych jednak ta systémová, což je sekce "Kontakt s adminy" a z té uživatelské sekce bych ponechal pouze kategorii "XChat", jelikož na obou místech jsou ještě pořád užitečné informace ohledně portálu a jednotlivých služeb. A druhak, u té uživatelské sekce, bych ponechal ještě Soukromá a Osobní fóra, aby si třeba i tady křeček Jarda a další mohli nostalgicky zavzpomínat na to, jaké to bývalo na starém dobrém XChatu fajn.. bývalo.

   A co se týče Chatujme a LuRyho, tak se musí objektivně uznat, že on na těch Diskuzích opravdu zdatně zamakal. Po oněch zmiňovaných migracích lidí z Lidé a Diskutníků mu bylo jasné, že právě tato služba bude pro Chatujme stěžejní. A tak se začal Diskuzím velmi věnovat, odvedl tam kus práce, a to takové, která prospěla komfortu jeho uživatelů. Ano, mnohé tam vylepšil, naslouchal lidem, a dle své úvahy implementoval. Takže on si tu zvýšenou návštěvnost, kdy v některých dnech jsem tam zaznamenal i více jak 300 přihlášených, určitě zaslouží. A to je právě to důležité, zavádění změn, které jsou pro uživatele prospěšné a užitečné, narozdíl od Gyma, který vymýšlí kraviny typu filtrů na ověřené číslo nebo dvojitou autorizaci a podobné nesmysly, které nikdo nepotřebuje. Nu

   A-A

   Vymazat
 2. jojo všiml jsem si, že řady adminů na chatujme nějak prořídly.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. @ Borek06

   Tak zůstal tam jen cenzor z SP Grantik, oba víme jak to s ním je, netřeba to rozvádět. A pak ta sexouška, u který si nikdy nevzpomenu na nick, kterou ani vůbec neznám. Nad Chatujme jsem již dávno zlomil hůl, nechť si to tam LuRy a Grantik užijí. Stejně už to nikoho moc nezajímá, nu.

   A-A

   Vymazat
 3. Zdravím, tak debílek francírek na chat.cz vůbec nekomunikuje a nevysvětluje proč udělí bezdůvodně BAN. Pro mne je to pěkný čurák.

  OdpovědětVymazat
 4. Btw. zrovna von, kterej roky chodil prudit na xchat, si dneska hraje na soudce? :-D Vůbec bych se nedivil, kdyby si někdo dal práci a dojel si na to jeho náměstí na Praze 8 a trochu ho pocentroval :-)))) Ale tím neříkám, že bych to udělal já, mně je takový obrýlený hovado úplně fuck a špinit si s ním ruce nebudu :-)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkujeme za komentář :)
XGLOSY

Mohlo by Vás zajímat

NOTESOO CZ - Ryze české miminko na poli sociálních sítí

Česká sociální síť pro názor Notesoo díky závadě zhasla

Kde zakotví lidé ze sítě X, dříve Twitter, po zpoplatnění pro všechny

Kde zakotví lidé z Lidé.cz?

Třistapadesát

Jak jsem zvládnul Digitální Garáž od Googlu.

Nový web AzaNovin a diskuzní fórum X-Fórum spojuje 11. květen.

Pomstychtiví uživatelé aneb "Samota je zrádná"

Notesoo končí - Česká sociální síť bez cenzury po 8 měsících zhasne

Atak Atakoidů z XChatu - Veřejná nenávist vůči skupině osob a jednotlivci!