Jestliže svoboda slova vůbec něco znamená, potom je to právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet (George Orwell)

Kam zmizel Azazel? Nezmizel, řezali ho.

 

Invalida asfalt

 

Krapet jsem se zde na mém blogu odmlčel. Za leden jsem nevyplodil a nevytrousil jediný článek, jedinou glosu. A tak vám, milým čtenářkám a čtenářům, drobet osvětlím proč tomu tak bylo. Titulek už lehce napovídá. Každopádně nebojte se ničeho nic, v dalším období budou mé blogové počiny v klasických měsíčních počtech. A budou oproti tomuto článku opět tématické, tyto mé dnešní litery budou výjimečně zcela jiné a nezapadající.

 

Narozeniny pod kudlou

Jsem kozoroh, lednový kozoroh, to mnozí z vás víte. Mé letošní narozeniny se ovšem značně lišily od jakýchkoliv předešlých. Většina lidí nějakým způsobem slaví datum svého zrodu a je ve svůj narozeninový den různě obdarovávána. Já jsem letošní narozky strávil na operačním sále a posléze na JIPce. Ale byl jsem tomu vlastně rád. Mnozí vědí, že mám určité pohybové problémy, a neboť jsem na operační zákrok čekal již poměrně dlouho (tady nepříjemně zaúřadoval covid, díky němuž i mnozí jiní lidé měli odkládány své operace), tak jsem byl věru rád, že jsem se konečně dočkal, a hlavní a většinový problém se tím vyřeší. Nebo alespoň, to spíše a přesněji, nastartuje cestu ku výraznému zlepšení mé pohybové soustavy.Blogová tvorba na druhé koleji

Když už jsem se dostal z nemocnice do svých domácích prostor, tak jsem byl stále dosti omezen v určitých činnostech, a popravdě jsem na nějaké trousení a tvorbu neměl ani náladu, či jak Já říkám vhodné rozpoložení. To se tedy týkalo předně blogu, neboť nějakou aktivitu jsem v projektu AzaNoviny - Xmagazín A-A přeci jen musel vyvíjet. Šlo právě o hlavní web AzaNoviny, který musel i nadále vykazovat nějaký život. K tomu se přidaly problémy s II. kanálem AzaŽurnál, který zřejmě na čas díky potížím na hostingu zmizí, či bude možná zakomponován do hlavního webu. O tom se ještě rozhodne. Tudíž shrnuto podtrženo, věnoval jsem se neodkladným a nutným záležitostem, na blog už pak nezbývalo času. A ani toho vhodného tvůrčího rozpoložení.A jaký bude závěr dnešní glosy?

Únor bílý, Míra sílí. Nu, u nás tedy nic bílého na zemském povrchu neleží a patrně ani v blízké budoucnosti ležet nebude, druhá část ale platí - sílím. A s přibývající fyzickou i duševní kondicí budou sílit, množit se a přibývat mé tvůrčí počiny v rozličných kategoriích. Nejen Xglosy najedou opět na svůj standard (prosím vás pište tam v tomto významu D, páč standarta je prapor), nýbrž určitě nastartuji i AzaPoet, mohl bych po čase vyjet s nějakou novou epizodou podcastu Xkozloviny. A chystám se i k počinům na poněkud mrtvém blogu Archa X.

Ano, čekají na mě mnohé výzvy, a Já se chystám přeřazovat na stále vyšší a vyšší stupně. Takže nemějte strachů pražádných, Azazela se jen tak nezbavíte :DAnděl Azazel
Úvodní obrázek: pixabay


Článek si můžete pustit i v audioverzi

 

 
 
✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦
     
Tržby Huawei v roce 2021 klesly téměř o 30 %, vidí však výzvy - AzaNoviny
Prodeje smartphonů v roce 2021 rostly, i přes nedostatek čipů - AzaNoviny
Kryptoměnový projekt Marka Zuckerberga Diem se rozpadá - AzaNoviny


Penne all'arrabbiata - Recepty a vaření
Penne all'arrabbiata

Komentáře

Mohlo by Vás zajímat

Legendární bezplatný webhosting Sweb.cz v listopadu Seznam ukončí

Co měsíc dal - Duben 2024

Anketa Podcast roku 2024 - Odhlasováno

Notesoo - Spadla klec. Definitivní konec české sociální sítě

Katolík Bogeman řádí na XChatu

Lesk a bída Líbímseti. (Verze XG)

Letní nadhledová glosa: V SEO skóre daly Xglosy chatům na frak.

Jak jsem zvládnul Digitální Garáž od Googlu.

Kde zakotví lidé z Lidé.cz?

Čtyři roky na Twitteru