Jestliže svoboda slova vůbec něco znamená, potom je to právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet (George Orwell)

Pel-mel: Lava Erpic Libkař, Komouš výchova, Návraty, Výhrůžky.

Chatujme: Lava

Psal jsem, že Lavu moc neznám, a také jsem informoval o jeho blamážích (Anketa, stálé místnosti). Dnes vám mohu sdělit, že je již všechno jasnější a dává smysl. A blamážník Lava tomu napomohl sám, když se přišel jedné noci sám exhibovat do mé místnosti SNB na Libimseti.cz

Zdroj: Místnost SNB na Libimseti.cz

Takže se můžeme podívat na jeho profil zde. Nebo ukázka profilu na obrázku.

Zdroj: Profil uživatele Erpic na Libimseti.cz

Můžeme si všimnout, že Lava (Erpic) je na Libimseti registrován od 8. ledna 2007. Tak tím se mnohé vysvětluje, že.. ovšemže. Já jen řeknu, že v období velké trojky XChat - Lidé - Libimseti jsem vždy považoval Libko za ten největší sajrajt, proto jsem na něm nijak zvláště nikdy moc nepůsobil a myslím, že stejně to měli lidé, které jsem na chatech poznával a kteří se "motali" kolem mé osoby. Více informací o beranovi Erikovi si můžete, pokud vás to zajímá, zjistit v samotném profilu viz odkaz výše.

Tady si ještě připomeňme, že druhý administrátor Firer, pochází z chatu exotů BezvaChatu, tam měl přezdívku Dan. Též působil na francírkově žumpě Chat.cz, tudíž on zná jen tyto dva "takéchaty" a s pořádným klasickým velkým chatem zřejmě nikdy nepřišel moc do styku. Nu. Takže toto je "elita" adminského sboru Chatujme.


XChat: Komouš výchova

Na XChatu jakýsi uživatel Ataka (profil zde) se pokouší snad o nemožné, neb by chtěl ustálit novou místnost. Na zkostnatělém XChatu se tak moc často, téměř vůbec neděje. Slovo "jakýsi" jsem použil proto, že sice na XChatu působí velmi dlouho, ovšem Já jsem ho donedávna vůbec neznal (a Já znám opravdu skoro všechny /ty kteří stáli z mnoha různých důvodů za povšimnutí/).


Zdroj: Kategorie Volný čas a sport na XChat.cz

Ono to vypadá spíš tak, že se Ataka či jiní nudí a u Ataky je to též jakási revolta, neb ho někdo párkrát vyhodil z VIP. Nu, a tak teď pánové, kdy tím druhým je hlavně osoba měnící často nicky, které nemají ani moc dlouhou historii, tak drží místnost již celkem dlouhý čas v nepřetržitém chodu.

Zdroj: Výpis místnosti Komouš výchova na XChat.cz

Ovšem room s názvem "Komouš výchova" a s těmi popisky, které vidíte na obrázcích výše, tak to by snad nedělalo dobré jméno XChatu. Takže jsou tu tři důvody pro neustálení, jednak nové místnosti se moc neustalují, druhak pochybný název a popisek a za třetí i fakt, že červený administrátor, který má na starosti stálé místnosti, Prazdroj byl na XChatu Naposledy: 30.5.2019 21:52:41.Výhrůžky

Malá ukázka výhrůžek mojí osobě prostřednictvím kontaktního formuláře na Xglosách.


Zdroj: Gmail Anděla Azazela


Jak už jsem mnohokráte říkal, toto na mě opravdu neplatí a nikdy neplatilo. Dál budu svobodně publikovat pravdivé informace, koneckonců Mottem Xglos je "Jestliže svoboda slova vůbec něco znamená, potom je to právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet." - George Orwell.
Chatujme: Diskuze

Na diskuzích Chatujme se toho moc neděje, téměř nic. Až například na toto:


Zdroj: Diskuze Hurvínek a Miloš Zeman na Chatujme.czUživatel LichKingAnathema, který před časem vyřvával hlasitě svůj odchod z Chatujme, dokonce byl na chvili i zaBANován, tak si zřejmě řekl, že popře pravdivost rčení "Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš". Obnovuje diskuzi Literatura a též Metal, Rock, Ambient.

Zdroj: Diskuze Metal a Rock a Ambient na Chatujme.cz


Myslím, že výše zmiňované rčení bude platit i nadále, páč toto mi přijde spíše jako ZNC, tedy z nouze ctnost, a hlavně v této době a v tomto stavu portálu Chatujme, kdy ve všech směrech vykazuje evidentní pád, je rekultivace počinem, ne 5 minut, nýbrž 5 hodin po dvanácté.A závěr dnešní glosy? Víte, Já bych opravdu rád napsal ať už o jakémkoliv chatu něco hodně pozitivního, přinesl nějakou skvělou novinku, ukázal pokrok a vývoj. Přirodě žel jsou to jen občasné střípky a výjimky, není moc co chválit. Nu, třeba se brzy něco velkého ku chvalozpěvu andělskému zjeví. Nechme se překvapit.


Anděl Azazel

AZANOVINY - Nejnovější články

http://azanoviny.wz.cz/2019/06/20/t-mobile-neomezene-datove-leto/http://azanoviny.wz.cz/2019/06/15/s-andelem-azazelem-nejen-o-azanovinach/

http://azanoviny.wz.cz/zprava-k-4-vyroci-projektu-azanoviny-x-magazin-andela-azazela/

http://azanoviny.wz.cz/2019/06/12/opera-gx-hlavne-pro-hrace/

Komentáře

 1. Aktuálně ke kauze Komouš výchova na XChatu

  Místnost nakonec padla, nepodařilo se ji udržet v chodu. Nyní je od dopoledních hodin opětovně otevřena. Možná se k celé záležitosti a k důvodům vzniku této místnosti a snahám o ustálení vyjádří i samotný uživatel Ataka.


  K místnosti SNB (Svobodní Nezávislí Blogeři)

  Ta se dle potřeby nachází a je k vidění na 3 chatech, a to XChat, Libimseti a SuperPokec.

  Anděl Azazel

  OdpovědětVymazat
 2. ::::::: LETEM CHATOVÝM SVĚTEM :::::::

  Čas 21:00. Počet lidí na portálu - počet lidí na chatu - nej neero room.

  XChat 1540 - 1149 (Největší místnost Bezva flirtík: 49)
  Libimseti 292 - 98 (Největší místnost Abnormální super pokecík pro všechny: 19)
  Chatujme 195 - 89 (Nejvštší místnost Na půdě: 7)
  Chat.cz 28/23 reg. (Největší místnost V pekle: 9)
  SuperPokec 22 (Největší místnost Andílci: 5)

  Vlasttně vidíme v poslední době pořád to samé. Chatujme padá za Libimseti, Chat.cz se dotáhl na SuperPokec. Nu.. A u počtu nejnavštěvovanější místnosti též žádná nová překvapení, Chatujme je tady dokonce opět až za Chat.cz.

  A-A

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Posunuli jsme se v čase do 22:50.

   XChat 1878 - 1233 (NM - Bezva flirtík: 45)
   Libimseti 275 - 71 (NM - Cigáni: 8)
   Chatujme 139 - 52 (NM - Studánka: 3)
   Chat.cz 21/18 reg. (NM - V pekle: 15)
   SuperPokec 14 (NM - Rychlá rota: 3)

   Opět vidíme, že v tomto čase již výrazně padají hlavně Chatujme a SuperPokec. A hlavně Chatujme nemá vůbec žádnou velkou místnost, má zdaleka nejvíce místností ale hlavně komorních o pár lidech. Nu..

   A-A

   Vymazat

Okomentovat

Děkujeme za komentář :)
XGLOSY

Mohlo by Vás zajímat

Legendární bezplatný webhosting Sweb.cz v listopadu Seznam ukončí

Policie jako největší Úřední slídil - Ceny Velkého bratra

Šťastná sedmička - Blogu Xglosy je sedm

Svoboda projevu - Nominuj na ceny a anticeny ve čtyřech kategoriích

Co měsíc dal - Březen 2024

Notesoo - Spadla klec. Definitivní konec české sociální sítě

Katalog blogů a dámský klub - Klub blogerů

Jak jsem zvládnul Digitální Garáž od Googlu.

Čtyři roky na Twitteru

Kde zakotví lidé z Lidé.cz?