Prudičové jak z XChatu
Na konci minulého roku jsem napsal glosu Prudič jako z XChatu, která pojednávala o výtečníkovi ze sítě X, který si říká Pavel Samek @PawlSamek. Článek si můžete připomenout ZDE, anebo pod článkem je v Souvisejících banner na zmiňovanou glosu. Nu, a uteklo půl roku, a máme tu druhého výtečníka Nasrána @VecneNasran, který se k Pavlíkovi přidal a spolčil se s ním v prudění a spamování Azazelových webových stránek. Budu používat v případě Nasrána jeho nickname a můžský rod, neb se po celém Xku říká, že je to ve skutečnosti chlap, ač má fotografii ženskou. Budu tedy o něm psát jako o Věčně nasraném. Každopádně je to naprosto nepodstatné, co má ve skutečnosti Nasraný/á v poklopci, v celém příběhu to nehraje pražádnou roli, že.. ovšemže
Ještě než se pustíme do ukázek tohoto prudičského spolku, tak si řekněme na úvod jednu takovou zajímavost. Samek je jakýsi Autíčkář a podporovatel současné vládní koalice, naopak Nasraný je jednoznačný opozičník, někdo tvrdí že Pirát, ale to je též nedůležité, jednoduše je to zřejmý leftard. Zvláštní jak tuto dvojici z rozdílných názorových a ideových břehů spojila zášť vůči mojí veličkosti. Jak v prudění proti Azazelovi dokáží koordinovaně spolupracovat. Jak jim Azazel nedá spát, jak jim v jejich hlavinkách jak červíček nahlodává jejich šedou kůru mozkovou. A tady vidíte, co dokáže nenávist a zášť, propojit koaličníka s opozičníkem v boji proti Azazelovi.
Časová osa
*Pavel Samek = PS
*Věčně nasraný = VS
19.05.2026 09:46 - 2x spam komentářů - AzaNoviny (VS)
19.05.2026 22:58 - Na síti X PS navrhuje VS přitvrdit proti Azazelovi ohledně jeho webů
19.05.2026 23:44 - 1x spam komentářů - AzaNoviny (PS)
20.05.2026 08:37 - Na síti X VS reaguje na PS a souhlasí s přitvrzením proti Azazelovi
20.05.2026 08:40 - 13x spam komentářů Archa X (VS)
20.05.2026 09:03 - Žádost o vytvoření nového hesla - AzaNoviny (VS)
A nyní si, po přehledné Časové ose spolupracujícího párečku prudičů ukážeme jednotlivé akce.
Pokus o spamování webu AzaNoviny
Nasraný se rozhodl, že hodí pár spamu (pár je tu opravdu množství 2 /slovy: dva/) na jednu ze 4 stránek, kde jsem vlastníkem domény, tedy hlavního webu projektu AzaNoviny Xmagazín AzaNoviny.eu. Tady se mu ale nezadařilo, páč je to web na WordPressu, a ty komentáře fungují tak, že pokud není schválen první komentář buď registrovaného člověka na WP, anebo anonyma dle jeho IP, tak se komentář nezobrazí. Samozřejmě se to na AzaNovinách, po vyhodnocení oč kráčí, hodilo do spamu. Až se budou promazávat soubory webu, tak to zmizí úplně.
= Vyřešeno
![]() |
| Spamování komentářů webu AzaNoviny od @VecneNasran |
Spolčení Samka a Nasraného na síti X proti Azazelovi
Úterního večera byl Pavlík Samků volaký neklidný a přepadla ho bojová nálada, a tak oslovil Nasraného s tím, že by bylo záhodno proti tomu proklatému Azazelovi přitvrdit. Středečního rána Nasraný Samkovu výzvu nadšeně, a též v bojové náladě, kvitoval.
![]() |
| @PawlSamek a @VecneNasran na síti X |
Pokus Samka spamovat AzaNoviny
Ještě úterního večera se Samek jal akce, pokusil se spamovat komentáře AzaNovin. Dopadlo to samozřejmě jako posledně, tedy koncem minulého roku, kdy už si to také vyzkoušel. O tom jak fungují komentáře na WP jsem tu již psal, takže ani jemu se nezadařilo.
= Vyřešeno
![]() |
| Spamování komentářů webu AzaNoviny od @PawlSamek |
Nasraný spamuje Archu X
Nasraný se nám hezky vyspinkal a hned přešel k bojové akci proti Azazelovi. Jako anonym 13x vyspamoval blog Archa X.
![]() |
| Spamování komentářů blogu Archa X od @VecneNasran |
Ano, na blogu Archa X mohou komentovat i nepřihlášení uživatelé k účtu Google, tedy anonymové. Nu, mohou, mohli, páč poté, co byly všechny spamové příspěvky označeny jako spam, změnil jsem nastavení komentářů. Takže jestli chce Nasraný dál spamovat, pak jedině s účtem Google.
= Vyřešeno
![]() |
| Administrace komentářů na blogu Archa X - Spam |
![]() |
| Změna nastavení komentářů na blogu Archa X |
Prudit se dá různě
Prudit se dá mnoha způsoby, kupříkladu žádostí o nové heslo. Ano, i toto bylo celkem běžné v minulosti u prudičů z XChatu. Přihlašovací stránka WordPressu je všude stejná, ač jí AzaNoviny nezobrazují, dá se naťukat zcela jednoduše. A tam se klikne na "Zapomněli jste heslo?". Obnovovací e-mail přijde na příslušnou adresu, takže tady se nic neděje, netřeba nic řešit, je to jen další otravná zpráva.
= Vyřešeno
![]() |
| E-mail AzaNovin |
A jaký bude závěr této glosy?
Uvidíme, jak to duo prudičů Samek & Nasraný bude ještě dlouho bavit. Třeba se z počátečními neúspěchy a blamáží nesmíří, a budou pokračovat v otravování na mých 4 webech, tedy jednom webu a 3 blozích, abych byl úplně přesný. A to ještě mohou prudit i na mém diskuzním fóru, tam jsou ovšem možnosti likvidace prudičského sajrajtu pořešené velezdatně.
Ano, stejně jako před mnoha lety, kdy prudičský sajrajt znepříjemňoval život mojí veličkosti, a to i za použití různých botů, takže někdy i dosti brutálně, tak i v současnosti prudičové, už ne z XChatu ale sítě X, otravují vzduch. Ovšem toto je velká pohoda, oproti brutalitám a výdrži průdičů z XChatu, kdy to byla palba atomovkama, tak tenhle páreček tragédů předvádí jen výstřely z dětské pistolky. Holt už ani ti prudičové nejsou co bývali. Jedno ale zůstává stejné, moje motto tehdy i nyní "S prudiči se nevyjednává, prudičům se neustupuje, ani nic podobného, PRUDIČI SE LIKVIDUJÍ!! Případně se na ně ještě ukážem prstem. A to jsem právě udělal, ukázal jsem prstem na duo prudičů Samek & Nasraný.
Anděl Azazel
Související články Xglos
⛛⛛⛛⛛⛛⛛⛛⛛⛛⛛⛛⛛⛛
Z dalších webů Xmagazínu
AZANOVINY
RECEPTY A VAŘENÍ
![]() |
| Fazole s kuřecím masem |














Komentáře
Okomentovat
Děkujeme za komentář :)
XGLOSY