Jestliže svoboda slova vůbec něco znamená, potom je to právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet (George Orwell)

Panther se vzdal funkce Stálého správce ve Fajn pokecu


Máme léto, a v těchto dnech opravdu vydatné, což je období označované jako okurková sezóna. Není tomu tak však na chatu Chat.cz. Po bulvárnějších záležitostech s odhalením falešného profilu s kradenými fotografiemi, po profilovém obrázku Altaosy, na němž bylo k vidění poprsí (pravost fotky byla údajně zpochybněna), přichází opravdová nefalšovaná bomba. Ano, významná osoba Fajn pokecu ale i celého chatu Panther se vzdal na vlastní žádost funkce SS.


Zdroj: Info o místnosti Fajn pokec na Chat.cz
Místnost má v současné době v podstatě jen 2 Stálé správce, Freyu a jejího manžela, neboť Upírka ani Vašek do místnosti a na chat téměř nechodí. A přestávají do ni chodit i někteří stálí či stálejší uživatelé, zde je na vině špína všech špín a největší prudička Xchatu všech dob Happy613, která na Chat.cz používá nick PinQi.


A závěr dnešní glosy? Vypadá to, že "do roka a do dne" po odchodu mnoha kvalitních místností a kvalitních lidí, které začalo v období podzimu loňského roku, bude z Chat.cz už jen kvalitativní břečka, s kvantitou je též dosti na štíru. Freyou avizovaný příchod nových slušných a solidních místností a lidí se nekoná, naopak to lepší (v různých směrech) odešlo a odchází, Chat.cz je již chatem bez osobností, a těch pár nových tváří, tak ti jsou od něčeho, co by se dalo charakterizovat jako kvalita, hodnota, zajímavost atd. na hony vzdáleni. Bují jen fejci, podvodníci a multinicky. Přiznám se, že takový brutální úpadek toho chatu jsem nečekal ani Já.Anděl Azazel

Komentáře

 1. Tak se mrsknu další díl nový série HELE https://superbulvar.blogspot.com/2018/07/hele-kopr.html
  I o Panťovi jsem se zmínil, tak je to i tématický.

  Jan Bulva (r)
  jan.bulva333@gmail.com
  SuperBulvár

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ti pogratuloval ku skvělému tipu u tebe na SB :D A všímáš si, jak tam jsou hlavně červené nicky, teda ženské? Jde hlavně o ty ženské, takže tam se dá počítat i mužik Kingie (Petržel) a černá maska JiH :D Ježek sice ženská nebude ale zase je podpantofel, nu :D Jsem dneska v dobrém rozmaru, tak lehce vtipkuji, ovšem jak známo, nejvtipnější někdy bývá pravda.. že.. ovšemže.

   Vymazat
 2. Takže po odstoupení Panthera tu máme dvě nové SS, a to Lucindov a Draly. Nu, Lucindov se nedávno předvedla jako DS a přesně v tu chvíli Panther odstoupil. Jestli to byla poslední kapka, když viděl co za šílensti Lucindov provádí, to těžko říci. Každopádně ať už byl Panther jaký byl, správcovat přeci jen uměl, zvláště v něktrých věcech mu správcovské schopnosti nelze upřít. Tuto glosu jsem zakončil konstatováním, že takový brutální úpadek chatu jsem nečekal ani Já, i na tomto příkladu je ten úpaden naprosto patrný, tedy za kvalitního SS naprosto neschopná nýmandka, která již i na diskuzích všechny omámila neskutečnou tupostí a tím, že snad chat, myslím obecně, viděla do té chvíle maximálně z vrtulníku. Nu, což, břečkovatí to tam a břečkovatí čím dál více.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ještě bych dodal další informaci, která se ke mně dostala. Nstorm již není správce v rezervované místnosti Bez rozdílu věku, a to z jednduchého důvodu, neboť si smazal na Chat.cz profil. Ano, tento dlouholetý uživatel a zastánce Francírkova chatu již na tomto portálu nemá účet. Opět bych použil slovní obrat "ať už byl jaký chtěl" ani jemu nelze upřít určité kvality v některých oblastech. Úprk lidí, i dlouholetých a známých chaťáků ze žumpy Chat.cz trvá.

   Vymazat
 3. Bude to tím, že mám jiné věci na starosti.

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkujeme za komentář :)
XGLOSY

Mohlo by Vás zajímat

Legendární bezplatný webhosting Sweb.cz v listopadu Seznam ukončí

Co měsíc dal - Duben 2024

Anketa Podcast roku 2024 - Odhlasováno

Notesoo - Spadla klec. Definitivní konec české sociální sítě

Katolík Bogeman řádí na XChatu

Lesk a bída Líbímseti. (Verze XG)

Letní nadhledová glosa: V SEO skóre daly Xglosy chatům na frak.

Jak jsem zvládnul Digitální Garáž od Googlu.

Kde zakotví lidé z Lidé.cz?

Čtyři roky na Twitteru