Jestliže svoboda slova vůbec něco znamená, potom je to právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet (George Orwell)

Rozpad Bolts Girls? Neobycejna_maky už není SS.

AKTUALIZOVÁNO 05.08.2018

Skutečnosti, že se v Bolts Girls něco odehrává, si jednak nešlo nepovšimnout a druhak o tom informoval kolega Honza Bulva ve svém nejnovějším článku zde. Co se přesně odehrává a odehrávalo za zdmi Bolts Girls je těžké i odhadovat, neboť je to uzavřený svět sám pro sebe, který je věčně pod petlicí. To co je jasné, že Neobycejna_maky už Stálou sprvávkyní v této místnosti není.

Zdroj: Info o místnosti Bolts Girls na Chat.cz


Jaký bude další vývoj v této prapodivné a uzavřené téměř soukromé skupině. Bude Mišička další, kdo opustí řady SS? Zbyde v místnosti nakonec jen fejk Wendigo s multinickovou podfukářkou MimiLien? To vše ukáže čas, každopádně to co se odhadnout dá, že klima v této místnosti nebude v současné době ideální a růžové.


A jaký bude závěr této glosy? Dnes ji zakončím AzaMoudrem: "Tak dlouho se chodí se lží na chat, až se pravda utrhne". V případě blogu Vlastimila P. (Sova vypálená, Věčná samota) trvalo jen pár dní, než vyšla lež a podvod na povrch. Vylhaný svět fejka Wendigo má zatím delšího trvání, ovšem jak dlouho ještě?Anděl Azazel


➽➽➽➽➽➽➽➽➽➽➽➽➽➽➽➽➽➽➽➽➽

 Přečtěte si Tiskové prohlášení Xglos k Sovím glosám zde

Jako přílohu a důkaz o podvodu Sovy obsahuje Tiskové prohlášení Časovou osu zde

➽➽➽➽➽➽➽➽➽➽➽➽➽➽➽➽➽➽➽➽➽
AKTUALIZACE 05. 08. 2018

Dnešním dnem již není SS v místnosti Bolts Girls Mišička:). Připomeňme si, co jsem zde pro zápis vkládal do komentářů 16. července.

Anděl Azazel 16. července 2018 22:51 - Takže pro zápis: Neobycejna_maky se navrátila na post Stálé správkyně v místnosti Bolts Girls. V mezičase se stala novou SS v místnosti Cokoli tě napadne Miya.

Takže si ukážeme současnou situaci Správcovského sboru v místnosti Bolts Girls.

Zdroj: Info o místnosti na Chat.cz

Jaký bude další vývoj v této věčně uzamčené místnosti, to se dá těžko předpokládat. Každopádně tento Wendigův svět sám pro sebe se evidentně hroutí. Zůstane nakonec Wendigo sám jako voják voňafka v poli? A z celochatového hlediska ani tato soukromá místnost Wendiga, dovolím si to nazvat Wendigovou vyvoněnou vyfejkovanou trapárnou, není nijak důležitá.


Anděl Azazel (5. srpna 2018)

Komentáře

 1. K tomu tiskovému prohlášení se můžu za SuperBulvár připojit. SBéčko se taky nehodlá nijak zabývat tou podvodnickou feťáckou špinavostí, je to ostuda všech slušných blogů a blogerů. A hele, lidi, bulvár není neslušný, o tom jsem už někde žvanil. Neslušný jsou lži a podvody, a tím co předved Sovič, tak to je brutální podvod, kterej si ani člověk, který chce, aby byl nějak důvěryhodnej, nemůže jednoduše dovolit , i kdyby ho to k tomu stokrát svádělo, jednoduše nemůže. Vzít nějakou starou situaci a použít jí na novej vyfantazírovanej příběh, tak tím si sám Sova zlámal vaz. A to poměrně brzo. Tohle udělá jen naprostej blb.. nebo feťák.

  OdpovědětVymazat
 2. Plácnu sem DEVÍTKU. Ale že mi to jde poslední dobou od ruky, co. https://superbulvar.blogspot.com/2018/07/je-to-k-nevire-lidickove-padime-uz-k.html


  Jan Bulva (r)
  jan.bulva333@gmail.com
  SuperBulvár

  OdpovědětVymazat
 3. Tak jsem to zakulatil na DESÍTKU. I o Boltu je tam řeč. Tady to je https://superbulvar.blogspot.com/2018/07/co-se-deje-na-zumpe-desitka.html


  Jan Bulva (r)
  jan.bulva333@gmail.com
  SuperBulvár

  OdpovědětVymazat
 4. Takže pro zápis: Neobycejna_maky se navrátila na post Stálé správkyně v místnosti Bolts Girls. V mezičase se stala novou SS v místnosti Cokoli tě napadne Miya.

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkujeme za komentář :)
XGLOSY

Mohlo by Vás zajímat

NOTESOO CZ - Ryze české miminko na poli sociálních sítí

Česká sociální síť pro názor Notesoo díky závadě zhasla

Kde zakotví lidé ze sítě X, dříve Twitter, po zpoplatnění pro všechny

Kde zakotví lidé z Lidé.cz?

Třistapadesát

Jak jsem zvládnul Digitální Garáž od Googlu.

Nový web AzaNovin a diskuzní fórum X-Fórum spojuje 11. květen.

Pomstychtiví uživatelé aneb "Samota je zrádná"

Notesoo končí - Česká sociální síť bez cenzury po 8 měsících zhasne

Atak Atakoidů z XChatu - Veřejná nenávist vůči skupině osob a jednotlivci!