Jestliže svoboda slova vůbec něco znamená, potom je to právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet (George Orwell)

3 návštěvy Pokecu a Temný nácekKaždý ví, že svou noru s názvem Hrabě X opouštím velmi zřídka a výjimečně. Příroděžel mé poslední nedávné 3 návštěvy místnosti Fajn Pokec nebyly zrovna z ranku návštěv této místnosti, které bych pojmenoval z hlediska FP za velmi ale velmi nepodařeně se prezentující. Bezdůvodný výkop Nstorma, bezdůvodné mute Nstorma (zde musím konstatovat, že jsem vše řešil přes SS Freya a ta přislíbila neopakování těchto věcí ze strany pošetilého Nstorma) a do třetice naprosto hulvátské drzé neomalené hovadoidní chování DS Angar ve spolupráci s dalším výtečníkem BHH ku hostu. Dalo by se říci, že tito dva se chovali jak zvířata, páč ke druhu homo sapiens sapiens je nelze přiřadit. Nevím, jak to chodí v místnosti FP (nechodím tam a ani jinam, jak už jsem zmiňoval a je známo) a budu pozitivně doufat, že takto se nechovají k hostů a návštěvníkům místnosti běžně a pravidelně. Účel mé návštěvy ve třetím případě byl ten, že ze strany Angara jako DS došlo k bezdůvodnému výkopu mé kolegyně z HX Monachielli a toto se jala Monika i řešit přes RA. Chování obou výtečníků Angara a BHH si můžeme ukázat na obrázcích.


Zdroj: Místnost Fajn pokec na Chat.czNyní přejděme ale k daleko důležitější a závažnější věci, tedy k druhé části nadpisu této Xglosy, části ve které opět figuruje BHH, tentokrát se nejedná o jeho zběsilosti v chování, půjde o zběsilosti daleko horší. Již jsme si ukazovali, zjednodušeně řečeno, jeho propagaci nacismu a holocaustu v Xglose z 11. května s názvem  BHH - Propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka.
Propagace nacistické ideologie či antisemitismus není ovšem ojedinělým úletem, nýbrž se děje opakovaně a pravidelně. Alespoň to plyne ze skrýnů, které mi byly poskytnuty veřejně uživatelem Abyss i s jeho komentářem. A Já je uveřejním tak, jak mi byly veřejně postovány.Zdroj: Místnost Přátelé Temnoty na Chat.cz


Myslím, že komentáře ke skrýnům netřeba. BHH je nejspíše přesvědčen o tom, že si na službě chat.cz může beztrestně porušovat zákony České republiky. Víte, tyhle záležitosti nemají rádi nikde. Já pocházím z Xchatu, to je též všeobecně známo, a tam byly dvě témata, po kterých se, lidově řečeno, šlo. Byla to pedofilie plus dětská pornografie a pak právě propagace nacismu. Domnívám se, že ani majitel a provozovatel serveru chat.cz Franci na svém chatu o tato nevhodná a nezákonná témata nestojí.


Anděl Azazel


A jaké Xglosy můžete očekávat dále? Mají pracovní názvy "Sex místnosti, admini a zájem nezájem" (to bude pravděpodobně změněno ještě). Další Xglosa se bude jmenovat "Medusa - Skandální odhalení." (V tomto případě již nejspíše bude použit tento velmi dobrý název).

Komentáře

Mohlo by Vás zajímat

Bard se přejmenoval na Gemini

Diskuzní fóra vs sociální sítě

Kde zakotví lidé z Lidé.cz?

Co měsíc dal - Únor 2024

Co měsíc dal - Leden 2024

Jak jsem zvládnul Digitální Garáž od Googlu.

AGI do pěti let - Počítače budou myslet jako lidé

Notesoo končí - Česká sociální síť bez cenzury po 8 měsících zhasne

Kam se přesunou diskutníci z Diskutníků?

Chatujme: Solidnostně padá k Chat.cz, pád návštěvnosti řeší zvýšenou reklamou.