Kapitola III.
KAPITOLA III.
Lucie

Lucie ležela ve vaně, v jedné ruce třímala sklenici s vínem a druhou si hrála s vlasy.
Lucie svoje vlasy na sobě měla nejraději, ráda experimentovala s účesy , ale ze všeho nejraději je měla rozpuštěné, mohla si s nimi snadno pohrávat. Moc dobře věděla, že to na muže velmi působí.
Milovala pozornost, ráda muže sváděla.
Kdysi přesně takhle svedla toho svého. Byli tehdy mladí, plní života.
Seznámili se na diskotéce, Lucie si šla na bar pro pivo, kde při čekání ladně kroutila boky. Hrála si přitom právě se svými vlasy a její budoucí manžel jí tam oslovil. Ještě tu samou noc s ním odešla k němu domů.
Byl její krásou uchvácený, kdykoliv měl okamžik, připomněl Lucii jak moc je krásná. Dával jí to najevo především fyzicky. Dokázal se s ní milovat celé hodiny a vždy to bylo jiné..originální a Lucie měla pokaždé dojem, že se to už nedá překonat.
Byli spolu už 7let. Vzali se proto, že Lucie po ročním vztahu otěhotněla. Do té doby byl jejich vztah krásný, nikdy předtím necítila k žádnému muži nic podobného, ale jejím těhotenstvím jako by se naprosto odcizili.
Jako manžel jí přestal ukazovat, jak je pro něj výjimečná, jako by ji přestal milovat.
Častokrát, stejně jako právě ted přemýšlela, co se stalo. Přehrávala si v hlavě jejich vztah a následné manželství a nikdy se jí nedostalo uspokojující odpovědi.
Když se zkoušela ptát, její muž jí pokaždé odbyl nějakou krátkou frází, že je to normální, že se po čase dostaví ve vztahu bod mrazu. Lucie se po nějaké době ptát přestala.
Cítila se čím dál víc osamělejší a opuštěnější, chyběl jí, chyběla jí jeho něha, chyběly jí doteky.
Ach ty jeho doteky....zasnila se. Milovala sex, její muž jí ukázal, jak krásné to může být. Dokázal ji uspokojit jako nikdo předtím. S ním poznala úplně nové úrovně rozkoše.
Jenže teď už nebyl nikdo, kdo by ji pomiloval. Ani na to vlastně nebyl čas.
Byla matkou na plný úvazek. Měla krásnou dceru, kterou milovala víc, než vlastní život. 
V jistých chvílích ve své dceři nevidí jen dítě, vidí v ní minulost, vidí lásku a vidí nádherné okamžiky, které vedly právě k jejímu početí.
Mnohokrát si pohrávala s myšlenkou, že by si našla milence. Spousta mužů jí nadbíhalo.
Ať už to byl pokladní v obchodě, nebo kolegové jejího manžela, které potkávala, když měl manžel nějaký firemní večírek. Měla tolik možností, ale žádnou z nich nikdy nevyužila. Ani sama Lucie nevěděla, jestli je to proto, že svého muže stále milovala, nebo v tom bylo něco jiného.
Našla si ale jinou zálibu.
Na chat narazila náhodou. Projížděla internet a vyskočila na ní reklama na seznamku. Nejdříve tomu nevěnovala pozornost, jindy by reklamu hned zavřela, ale něco ji přimělo kliknout na odkaz, který vedl právě na tento chat. Asi to byla její zvědavost. Chtěla vědět, co za zoufalce tam může být, nakonec se sama zaregistrovala a několik dní tím byla naprosto posedlá.
V momentě, kdy si tam přidala svoji fotku se s ní muži snažili navázat kontakt.
Mnohokrát četla o tom, jak je krásná a co všechno by s ní chtěli dělat.
Do jisté míry ji to vzrušovalo, i když ne vždy to bylo příjemné čtení. Líbilo se jí být obdivovaná. Ale netrávila tam tolik času jen proto, že flirtovala s muži.
Našla si tam i témata k hovoru a už si nepřišla tak opuštěná. Lidé se tam byli schopní bavit úplně o čemkoliv, nejčastěji ale právě o sexu. Ráda se takových debat účastnila. Vždy to ale skončilo pouze u mluvení.
Dnes tomu ale bylo jinak. Ještě nikdy nikomu neposlala svoji intimní fotku.
Vůbec nechápala, co se najednou stalo.Ani se nenechala dlouho přemlouvat. Vlastně to udělala s radostí.
DarkWolf jí byl sympatický svým psaním. Už pár dní spolu vedli různé hovory a psali si i soukromě, ale o fotku ji požádal až dnes. Neviděla v něm žádnou hrozbu. Dobře se jí s ním psalo a cítila jistou potřebu uspokojit ho.
Zdál se naprosto nepřístupný. Nikdy se nebavil o sobě, vlastně o něm vůbec nic nevěděla, ale něčím jí zaujal.
Urážel lidi osobitým způsobem. Mnohokrát to Lucii přišlo až přes čáru, ale sama se tím docela bavila.
Cítila v sobě hanbu, ale zároveň vzrušení. Myšlenky na sex už jí pár dní skoro nedaly spát. Nelitovala toho, co udělala, nebyl to podvod, jen své tělo ukázala jinému muži. Muži, který to ocenil daleko víc, než poslední rok její vlastní manžel.
Mimo to, si dala velký pozor, aby na fotce nebyl její obličej.
Napila se vína a sklenici položila na vanu. Různé myšlenky se jí stále dokola honily hlavou, sama už se v nich ztrácela.
Co se odhlásil DarkWolf úplně zapomněla, že je stále na chatu. Vzala do ruky telefon. Stále byla aktivní. Už bylo dost pozdě a zůstali tam jenom dva lidí.
Přečetla si pár posledních zpráv.
„Ten obránce je fakt debil, zase se nechal obehrát. Dneska mi ta sázka zase nevyjde.“ Rozčiloval se nějaký „Hrouz“
„Ty vole, taky sázíš na samý béčka. I kdybys na ten velkej kurz někdy něco vyhrál, stejně ti to nepokryje to, co do toho dáváš“ Vysmál se mu „ZahradníTrpaslík“
Lucie se chtěla připojit k nějaké konverzaci, ale o sportu se bavit nehodlala.
„Kluci nemáte taky nějaký téma o kterým se s váma můžu bavit?“
V zápětí přišlo pár smějících se smajlíků a odpověď, která Lucii úplně nepotěšila.
„Když to máš těžký Lussy, s váma ženskejma se nedá bavit o ničem“
To jí odpověděl „Hrouz“
„Aha“ Odsekla Lucie. Cítila se dotčená, podobně mluvil i její manžel.
Už to chtěla vzdát, a odhlásit se, když systém upozornil, že „Sofi17“ právě vstoupila do místnosti.
„Ahoj lidi, tak jsem tady ještě na skok“
ZahradníTrpaslík téměř okamžitě odpověděl.
„Ahoj děvče, tak tě tady rád vidím, nevzdala jsi to, to je super“
Sofi se vyjádřila jen usmívajícím se smajlíkem.
Lucii to přišlo fajn, Sofii tady ještě nepotkala, snad se s ní bude bavit.
„Ahoj Sofi, ty jsi tady asi nová že? Ještě jsem tě tu neviděla“
„Ahoj Lussy, jojo jsem. Dneska jsem tady byla poprvé“
ZahradníTrpaslík se vložil do hovoru.
„Tak se holky hezky seznamte“
Lucie pokynu nevěnovala příliš pozornost, chtěla se bavit především se Sofii.
„A jak ses tady ocitla?“
„Nudila jsem se, tak jsem si přišla s někým pokecat“
Sofie další zprávu adresovala všem.
„Co ten DarkWolf? Ukázal se tady ještě potom?“
„Jo, není to tak dlouho, co zase zmizel“ Odpověděl ZahradníTrpaslík
Lucie byla trochu překvapená z toho, že zrovna jeho, tady Sofi hledá. Ovládla jí zvědavost
„Proč se na něj ptáš?“
„Přišel mi fajn, chtěla jsem s ním ještě pokecat“Odpověděla jí Sofie.
„Já nevím, že si nedáš pokoj holka, asi si na to musíš přijít sama, bavit se s Wolfem není bůhví jaká výhra“ Dnes je to už podruhé, co ji před ním Trpaslík varuje..
„Už jednou jsem ti řekla, že je moje věc, s kým se budu bavit, tak to prosím respektuj, díky“ Utrhla se Sofie
Lucie stále míň chápala, proč ho ta holka shání. Ne že by snad žárlila, ale nebylo zvykem, aby o něj někdo jevil zájem. Proto ho bylo Lucii líto. Proto se nakonec rozhodla mu svoji fotku poslat.
Snad se neunáhlila...
„To na tebe nějak zapůsobil Sof, nebývá úplně zvykem, že by tady někomu chyběl, ale správně jsi to napsala, sama se musíš rozhodnout“ Zakončila Lucie mrkajícím smajlíkem.
„Já ani nevím, přišel mi milý, nechápu, co proti němu všichni máte“ Hájila Sofie DarkWolfa.
„Já proti němu nic nemám, naopak. Ale jak říkám, myslela jsem, že jsem tady asi jediná“ Lucie se snažila působit mile.
„Tak jsem fakt prohrál. Holky se koukám zamilovaly obě do toho stejnýho“ Zavtipkoval Hrouz.
„Ježiš, to jsou zase kecy“ Usměrnila ho Lucie.
„Tak si tady plkejte samy, odcházím“ Systém to zaznamenal a Hrouz už nebyl v místnosti, aby si počkal alespoň na rozloučení.
„Asi bych měla už taky jít, jestli v té vaně budu ještě chvíli, bude ze mě ryba“ Lucie se rozhodla pro dnešek chatu nechat. Rozloučila se se Sofií a popřála všem dobrou noc.
„Dobrou Lussy, ráda jsem tě poznala, snad se tu zítra uvidíme“ Laskavě odpověděla Sofie.
„Určitě, tak pa“
Lucie dopila zbytek vína, který měla ve sklenici. Ještě se jí nechtělo opouštět vanu, cítila se tady v bezpečí a v klidu. Opřela si hlavu a zavřela oči. Ještě si chvíli představovala, jak krásné by bylo, kdyby její manžel přišel, políbil ji a v náručí odnesl do postele kde by jí konečně zase uspokojil.
Po chvíli představ usnula.....


Autor: DominikkaaKomentáře

 1. Super !! Už aby tu byl další díl, Dominiko!! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jistě, všichni se už těšíme na pokračování. Ale zase mi moc Dominiku (rozuměj klenot Xglos)
   neuštvěte, pohoda klídek a cigáro :). Pro mě by klidně DOMI-Story mohl být Neverending Story, ovšem to jistě není možné. Na to se možná též Dominiky zeptám, jaký bude rozsah celého jejího díla a určitě na mnoho dalších věcí, v rozhovoru, který bych viděl tak v nějakém horizontu týdne. Už mám od vás i nějaké otázky a podněty, tudíž to snad do týdně nějak zpracuji a rozhovor s vycházející literárně románovou hvězdou Dominikou vám budu moci nabídnout. Budou v něm jistě i otázky na tělo (nedivočte někteří :D bavíme se pořád o jejím literárním produktu), víte že jsem profesionál, tak na chvíli zapomenu (v tom rozhovoru), že je to má kolegyně, ono taky na nějaký PR přeslazený rozhovor by nikdo nebyl zvědav, že.. ovšemže. Takže dělat z toho sladkou ódu na Domču není mým záměrem, myslím že mi to věříte a sami se přesvědčíte.

   A-A

   Vymazat
 2. Jinak ještě i sem postnu to, co jsem tu pod dvěma jinými články už dával, ještě s malým dodatkem z kuchyně Xglos:

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  ::::::::::::: Dominika prostě Nika (trochu jiná) :::::::::::::

  Napsal jsem článek "Dominika prostě Nika (trochu jiná)" ovšem začal jsem přemýšlet, kam ho umístím, Xglosa to není, fejetony v mém pojetí vypadají taky trochu jinak, a pak mě napadlo, že je ještě blog Aza Fórum na Libimseti. Myslím, že by bylo škoda, aby tento můj výtrus nespatřil světlo světa, a tak jsem ho umístil právě tam. Pokud byste si ho chtěli přečíst, klikněte ZDE
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Tedy pro zajímavost, Vás nechám krapet nahlédnout do zákulisí. Když se Dominika chystala ku tvorbě nové kapitoly s číslem 3, tak nakoukla co se tu na Xglosách děje, a zrovna v tu chvíli jsem tu svůj Libkopočin presentoval. Okomentovala to jako náhodu, Já ovšem říkám a to trvale, že náhody neexistují, zcela jistě to bylo řízení osudu :D Nu, a to by ze zákulisí úplně stačilo, a vy se už těště na další kapitolu Příběhu Dominiky.

  A-A

  OdpovědětVymazat
 3. ::::::::::::: Nejnovější Xfejeton: Bude LuRy skákat, jak nebesa pískají? Plus Lavovy boty a Bot. :::::::::::::

  Nekompromisní fejeton pojednávající o současné situaci na Chatujme. Kde ho naleznete? To už přeci víte, ovšem pro Váš komfort odkazy:

  - web X-Fejetony ZDE
  - na Xglosách v menu X-Fejetony ZDE

  A-A

  OdpovědětVymazat
 4. ::::::::::::: Xkozloviny - Rok Krysy :::::::::::::

  Nová epizoda Xkozlovin nese název "Rok Krysy", můžete si tuto epizodu poslechnout prostřednictvím vámi preferovaných aplikací, vše najdete v záložce Xglos Xkozloviny

  Příjemný poslech.

  A-A

  OdpovědětVymazat
 5. :::::::::::::: IV. kapitola příběhu Dominiky již brzy :::::::::::::

  Nedočkavě vyhlížíte další kapitolu příběhu Dominiky? Mohu vám ze zákulisí Xglos prozradit, že se brzy dočkáte. A pravděpodobně začátkem února se uskuteční rozhovor, který povedu se svojí kolegyní. Pokusím se, se smělostí sobě vlastní, nahlédnout do nitra vycházející spisovatelky. A protože mě již znáte, tak se můžete těšit už teď na rozhovor, který nebude plytkým píárkem.

  A-A

  OdpovědětVymazat
 6. ::::::::::::: Statistiky Xglos :::::::::::::

  Blíží se nám konec ledna 2020, a tak si jen střaručně řekněme, neb rozsáhlé statistiky a statistické glosy budu uvádět jen k určitým stěžejním mezníkům a po delší době, že v tuto chvíli je zobrazováné číslo za tento měsíc 9432, což už v tuto chvíli překonalo nejúspěšnější měsíc v celé historii, tedy prosinec 2019, kde byl počet zobrazení 9024. Stále si myslím, že takto vysoká čtivost je dlouhodobě neudržitelná, i když v tomto jsem se již v minulosti mýlil.

  Každopádně Vám všem chci poděkovat, že uchováváte přízeň Xglosám, a to v číslech i moji osobu překvapující. Ještě jednou díky :)

  A-A

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkujeme za komentář :)
XGLOSY

Mohlo by Vás zajímat

Silné administrátorské rozhodnutí

XChat se zbláznil: Kyberšikana podporována Vedením, Bratříček zablokovaný na Facebooku

Statistiky StatCounter a půlroční statistiky Xglos

Oči pro pláč nebo úsměv na líci II.

Červen to je i Klub blogerů, kde jsou Xglosy tři roky

Co měsíc dal - Červen 2024

Microsoft Solitaire - Legenda, která baví už přes 30 let.

Silvestrovská glosa aneb kdo neslaví s náma, slaví proti nám.

EU odkryla svou cenzorskou tvář. Tajnou dohodu o cenzuře na X Musk nepřijal

Výzva adminům - čteš glosy, jsi na indexu!